nin yeni modelini almak daha mantıklı

Admin

Administrator
Yönetici
olabilir birçok kişi için ama bu anakartı zaten en üst seviyesi hepsinden tek tek eksiği de yok diyebiliriz Aslında bakarsanız anakartın incelemesi değil bu Bu anakart üzerinden Biz bir anakartın üzerinde bizi etkileyen neler var onu konuşacağız ama sadece arada anakartta öğrenmiş olacakmış piyasaya çok yeni girdi bu arada bizim de elimize yeni ulaştı anakarttan başlayan bir defa anakart Bir de bizim bileşenleri bize ne taktınız parça olduğundan en önce her şeyi belirleyen parça olmuş yani şöyle üzerindeki soket Neyse işlemcide olmak zorunda üzerindeki

RAM Neyse desteklediği RAM Neyse Dido dido filan ders almak zorundasınız gibi gibi Ve tabii ki uzun ömürlü olursa sisteminizi de daha sonra gelen parçalarla birlikte Tabii adliyede elinde imkanı da ayrı bir konu Ama sağlam kalabilirse uzun yıllar götür sisteminde ayakta tutuyor çünkü genelde bileşenlerin ömrü uzun oluyor anakart bozulmadığı söyle çok sistem kalıyor anakartı başına bir şey geldi yanında yer yenisi artık yoksa bu sefer ne oluyor işlemciyi de mi yenisini almanız gerekiyor Çünkü eski anakartı şey ortadan kalkmış vekalet başınıza dert açar o

yüzden anakartları baştan alırken kaliteli Allah bir bileşen desteği anlamında fayda sağlar iki kendisinin dayanıklı olması sayesinde ama anakartlarında seni çok fazla çeşidi var Onların da fiyatları çok artmış durumda maliyetleri çok artmış durumda Dolayısıyla yanlış bir anlaşırsa tercih etmemek lazım kullanmayacağım özellikleri de Boşuna para ödememiz lazım Bunun üzerinden bakalım bir anakartta Bize lazım olan yeri olmayan şeyler Neler Öncelikle şöyle başlayalım anakartım arka panelinde şuradan yani katamadım dışında gördün kısmından başlamış bu kızın

değişti Eskiden şu metal plaka ayrı çıkardı hala çıkanları var da artık yaygın kullanım özellikleri seviyelerde üstüne Entegre gelmesi şeklinde En güzeli bu çok büyük burunlu parmağınızla defalarca kesmiş olabilirsiniz en çok sık değiştirenler Bunu beni tam da o tutamazsınız oturduğunu zannedersiniz oturmaz sonra parçayı sakalsız anakart değiştirirsiniz oturmaz etmez ince gece kadar insanı böyle en güzeli bunu bu sefer de saklıyor oturuyorsunuz Dolayısıyla bu üstünde hazır geliyor ama gelmese de Sonuçta ayrı olarak mutlaka çukur Ben çıkarsak aydır şurada