hiç yoksa 6 ile 4 arasında gidip geliyor

Admin

Administrator
Yönetici
genel olarak ortalama daha Yüksek hızda çalışabilir daha zorlandığı için ve ama yine de sıcak Çalışıyor yani baktığınız zaman 8682 hepsi üzerinde siniz 90'lara çok yakınız 90 lira açtığımızda oluyor Bütün çekirdekler Eyüp sevmeseniz bile ekran kartı rahat ekran kartında bir sıkıntımız yok işlemciye göre derslerim çalışıyor ve bizim orada işte işte önce bahsettiğim oyunlarda ortaya çıkmadığı gidip bir ders ile gayet yüksek frekans sonra çıktı bu 3060 beni şaşırttın He tabii ki kendi belleğin 6 GB 6 belleğini kullanıyor sistem belleğine dokunmuyor resmi hızı

Bursa'da 1400 Maker ama benim elde ettiği sonuçlar 1600'e geldi ve üzeri oldu Bu gayet iyi bir arardı performans açısından baktığımız zaman da zaten birimiz ekranda göreceksiniz bunu da 1080p oyun ki kendi monitörü zaten 1080f gayet rahat şimdi çok zorladım oyunlar oluyor zorlarken Ben de kullanıyorum oldukça kötü bir optimizasyonu olduğunu düşündüğüm Assassin's Creed çuval hala zorlar her her makineyi her ekran kartını zorluyor Red Dead redemption 2 Zorlu Yollar güzelliğinden zorluyor metrolar Sait O da çok olgun wachter Reis diyeceksin ilk

çalıştırdığı ilk desteklendiği oyunlardan bir tanesi o da çok zorluyor Bunlar da mesela bizim bekleyeceğiz ya 60 kareyi görmek ama yine de Bazen arkadan bir dokunuş istiyor mesela reytingler Tabii ki diğer sesi de devreye sokmak iyi olabilir ama 1080p dedi YDS gerçek zaten izin vermeyecektir de razı oyunlar olsa bile tek tek tercih ettiğiniz bir şey diyeceğini 1080p de diye de ses olmadan yüksek performans istiyoruz Çünkü Slender çözülüyor 1080 tl de altına iniyor bu durumda o yüzden ben ilk önce şeye bakıyorum ne kapatıyorum düzgün FPS alıyorum

hiç dokunmuyorum Eğer olmuyorsa Nakliyat kontrol oyununda diye de sesli çalışmasını tercih edeceksiniz dedi diye tahmin ediyorum yoksa 30fps yere düştü oluyorsa bir şey vereceksin 25'e en kaliteli halinde ise o şekilde çalıştırdığımızda var o yüzden 1080p de şu anda Yani iyi bir oyunu optimizasyonunda sıkıntı olmayan bir oyuna artık hediye Bütün Hayalleri açarak ekleyebiliyorsun olmadığı yerlerde bir iki tane de konuş yaparak bu değeri nun dışında bu kadar zorlanıyorsun oyunlarda zaten FPS 60'ında üzerine çıkıyor gereksiz olsun olmasın önemli