Excel Bir de burada bize geldiğiniz zaman

Admin

Administrator
Yönetici
tabii ki orada bir konfigürasyonu değiştirme imkanı sunuyorlar orada da değiştirebileceğiniz parçaları tabii her şeyi değiştiremezsiniz amaçları zemini daha yüksek seçebilirsiniz Tabii ki depolamayı daha yüksektir Sharon Stone yapmalısınız Bunlar orada seçimlik olarak duruyor Bence mutlaka mutlaka bunun riskinin yüksek olması lazım alırken bir kere para yakayım ve çok yüksek araçlar olmuyor zaten depolamasını yapın özellikle oyun bilgisayarı olarak kullanılacak da kesinlikle iç çıkacağız ya bellek olacak konsol gibi düşünmeyin orada da aynı sorunlar var

ama konusunda en azından oyun dışında bir şey sormuyorsunuz buraya bu vinçler bana işte 1090 dışından Dolayısıyla zaten aldıktan sonra artık bu saatten sonra Bence 3000 serisi ben gittim olsun Tabii ki imkanın varsa daha yüksek olsun Şimdi atmışsın ama Yoksa da en azından şu 1080p ile gayet uyumlu bir çift 1080p koyunların zorla edilen 60 karede oynarsınız birazcık daha az golle yanlarını ya dedik habercileri daha yükseklere tsd oynarsınız O yüzden de işte 144 Er haber koymuşlar onunla karşılığını biraz dilerim olmazsan dengeli ve bilgisayar

olduğunu ben düşünüyorum genel olarak 16GB bellek de uzun süredir de idare eder depolamayı arttırırsınız hemen Bence attınız Onun dışında da Mobilya olarak baktığımız zaman 2.2 kilo sürekli yanınızda taşırmayan bilgisayar olmasa da yine hala taşınabilir bir üründe karşı karşıyayız Bunu genel maksatlı olarak da kullanırsınız yani o şeyin Hani yenge olmasının bu dedim gel zengine ruhsatlarını yansıyorsa dedi verdiğiniz kahvelik var Ben o sadelikten şikayetçi değilim gayet millet hiçbir şey yok ama bu benim hoşuma giden bir şey Ama tabi Sizin

hoşunuza gitmez Ahilik oğlum böyleydi Dexter Dikkat etmeliyiz bunu anlatacağım bu elimdeki örnek üzerinden ve bunları anlatabilmek için içim dolu bir örneğe ihtiyaç vardı ya Şu anda bazı anakartlarda şöyle oluyor demek yerine burada birebir göstermek en güzeli Koluman kendimize emesay b550 günlük Ay bu benim anakartın ufak bende de yeni kayıt x570i var incelemesi var Bu da onu de 550s yavrusu ama b550 zaten genel olarak tavsiye ettiğiniz anakart Çünkü ilk 570.000 özelliklerinden herkes faydalanamıyor Dolayısıyla herkes ihtiyacı yok Daha doğrusu