devam ediyorsa ücretsiz bir şekilde Gereken

Admin

Administrator
Yönetici
neyse o yapılıyor yani temizleniyor sapan temizleniyor termal macun yenilenmesi lazımsa Onu yapıyorlar Bu da garanti kapsamı dahilinde Şimdi burada tabii ki performansa konuşacağız birazdan ama hemen söyle şu fiziksel kısmı konuşalım ve bitirelim başın görüyorsunuz zaten şurada klavyenin üzerinde kırmızı kırmızı ışığı var öyle acil bir aydınlatma yok yani tek tek kuşlarının renkleri defnedildimi olduğunda Yok be Mesajdan bir parça da bu Ama kırmızı şeker alsana aydınlatma var O bizim için önemli şöyle yanlarına göstereyim görüyorsunuz portlarını Bu

tarafta geçtiği içkileri görüyorsunuz eşleyemez pozitif var bakalım şu şu ayakları üzerinde duruyor hiçbir şekilde kalmıyorum ama bunu açtığım zaman söylersin Monitörün Arkasında iki tane minik ayağı da var Onlardan bahsediyor Ama onların plastikten Oğlum ihtiyacım olacak zaten düzgün çalışıyor yazma hissiyatı iyi oynamak istiyorum da iyi ısınıyor mu derseniz droplu yapıyor bir şey yazıyor zaten hani o artık alıştığımız bir şey 100 Derece yakın çalışıyorlar 90-100 arası Bu da öyle burada da aynı dereceleri aldım Burada iyi olarak söylediğim şey şu

biraz başka bir bu hacmin verdiği bir avantajlar şu kısım ısınırken Yani bizim elimizde alakası olmayan kısım ısınırken şurası daha serin kalıyor Dolayısıyla sizi rahatsız etmiyor En azından onu söyleyebilir zaten sana yasasından birazdan göreceksiniz dağılımını o açıdan rahatsız olmadım ama suratı var mı var bunun sonucunda işte işlemci az önce söylediğin işlemci frekansı da neyi başarıyoruz 22.6 Gazze kadar geri dönmek zorunda kalıyor yani Turbo yapmadan gusletmeden kendisini 2.6 standart bazında çalıştırıyor bu nerede bütün işlemcilere

yüklendiğim zaman işlemciye işte bizim bütün çekirdekler kendinde işkence testi yaptım da elde ettiğim sonuç bunda da 6 çekirdek 12 izlek bu işlemde hepsini yüklendiğinde 2.6 Gerze kadar tabii ki önce biraz ısınana kadar yüksek yüksek daha yükseğe çıkıyor ısındıktan sonra geri geliyor frene basıyorsun 30 yapıyor bulursa da devam ediyor çalışmaya zaten onu da al da düşünmesi gerekiyor ama oynarken bütün çekirdekler aynı oranda stres altında değil o zaman işte ekranda zaten göreceksiniz aldığı değerleri çok daha yüksek değerlere çıkabiliyor orada