değil yüksek kare saniye alacaksınız rekabetçi

Admin

Administrator
Yönetici
oyunlar için de bu bilgisayar uygun işlemsiz zaten hızlanıyor ekran kartını Birazcık küfür ettiğin zaman yüksek RPS çıkabiliyor muyuz O yüzden iki tarafı da memnun edeceğini düşünüyorum ben ekran kartının üstünde 60'ında Ama tabii ki Zehra giriş seviyesi olduğunu unutmamamız lazım tabii ki İmkan varsa daha iyi de ekran kartı model alımları bununla da 1080p oyunculuğunu çok rahat tahmin edersiniz ki daha elimi canım Bütün broadcast Barbie oyuncakları Tabii ki Kübra sayesinde ki hızlandırması hepsi de geçerli dolayısıyla her oyun bilgisayarı aynı

zamanda güzel bir iş bilgisayarı üretim bilgisayarı olabiliyor eğer bir şeyler üretmek isterken de kalktım Usta 123 çizgi çizen adam dövüşüyor Daha yükleyin daha yüksek Özünde isteyenler de eşkıya Meydan bağlayıp orada ben şey daha anlamlı buluyorum diye de ses 2 0'ı Çünkü o zaman 1080p render alıp 2K Hatta 4K görüntü almanız söz konusu oluyor performans kaybını da mı 1080p kadar oluyor o yüzden Az önceki şeyi söyledim 1080p de ben geri test 20 açma hiç de tabii ki deniyorum kontrol Öyle zaten Ama o zaman da trende çözümledi biraz fazla düştüğü

için belli oluyor Bir şeylerin Orada olması gerektiği gibi olmadı o yüzden ben olsam hani çok fazla mecbur kalmadıkça ulaşmaz o zaman bunda da ne kadar giriş seviyesinde olsa da açabilirsiniz denerseniz bakarsınız memnun kalırsınız kalmazsanız olsun ama açılıyor mu Evet açılıyor ve oynanabilir FPS derece ediyorsunuz dünyaya iletişim yazınca gösterdim lan portumu gördüğün zaman kullanmıyorsunuz şey olur tabii ki internet çalışacak O yüzden onlar hep Tabii ki Tabii ki 51 saatlik bir batarya var Onu da ölçtük ve orada da işte 110

ölçüyoruz Ekran parlaklığını 119'a getiriyoruz 2 saat 10 dakika gibi bir değer elde ettim ben iki saat 10 dakika şöyle söylediğine oyuncu bilgisayarı olduğu için iyi bir değer çünkü daha önce bir saatte açtığı zaman iyi diyorduk şimdi işte gelişmeler sayesinde bu iki katına çıktı iki saat diyoruz Bu Tabii ki internet bilgisayar olarak çalışması gerektiğinde bir tanecik Tarayıcıyı açık kullandığınızda çok çok da üstüne çıkacak burada şeyi unutmayın Bu Ben şarkılar yapılırken sürekli çalışıyor ve ürettiği sonuç yüksek oluyor suresi de yüksek performanslı bilgisayarların