burada önemli olan şey plaj herhangi bir şey

Admin

Administrator
Yönetici
bağlı olmadan yoksa haftayı Bence güzel bir özellik olur arayın Bence de bayılırsın mutlaka olmalı Hem Bluetooth Hem de kablosuz bağlantı için bence isteğim bunlar özellikle küçük anakartlarda mini ait olanlar da zaten harici kart bakamadığımız için belli bir miktarın üzerinde Bunlar Sıkıntı oluyor sonra olmayan şeyleri sonradan takmıyorsun bazı şeyleri sonradan bakabilirsin şimdi gelelim bu tarafa tarafına diyor O yüzden böyle bir şey yok Bir ara modelleri var bu Verem sistemi bu anakartların aslında biraz işte Niye diye bir şey var da bize standartları onu

belirliyor çok fazla bir alemlere kavuştuk bu anakartlar sayesinde Yani şöyle anlatayım Şimdi diyelim ki ben 5 gün varsa çalışan bir Cihazım bana bir tane kablo ile elektrik vermeye kalkarsanız duvardan o kablonun Halat gibi kalın olması lazım ki dayansın onun yerine yapıyoruz o zaman 5 tane gösteriden biner What verirseniz daha önce kablolarla daha az yüklenerek her birine elektrik sağlayan Şimdi burada da aslında fazla onu sağlıyor fazla işte bu yük dağılımının böyle güzel bir şekilde dağıttığı için bir defa daha serin çalışıyorsun çok fazla başına binen yük

azalıyor ek olarak tabii ki üretilen ısı aldığı içinde soğutması kadar kolaylaşır Aslında o da bir tezat var bu çok farklı sistemlerde bu soğutmalar aslında o kadar gerekli olmayabilir Çünkü seni daha senin çalışıyor ama daha ucuz anakartlarda daha az olunca tabi başında binen yük arttığı için onlar daha çok takılıyorlar Onlara bu sonuçlar daha çok derdi var ama işte böyle yapılıyor ve bu neyi etkiliyor derseniz Genellikle bu tip anakartlarda soğutması düzgün yapılmış anakart hamster mide sorunları elenmiş oluyor hem de mesela çişinde Orta seviye aldım işten dedim

daha üst seviyesine aldığın zaman her konuda düzgün çalıştırabiliyor Çünkü daha üst seviye işlerde daha çok mu çekiyor Bir de tabii işin olur Glock boyut var oluklu Kemal Paşa yüklendiğin zaman yine sıkıntı bir yerden denizlerine bilen yok ısınmasına sebep olacak o ekle potansiyel olarak yine Bunlarda da daha başarılı olup Maceraları yaşayabilirsiniz Onur kokla falan hiç işim yok diyorsanız o zaman işte Bu daha sade anakartları almanızda sakınca yok çünkü her an Akar üreticinin sayfasındaki desteklenen işlemcileri desteklemeye mecbur sorun olursa onu zaten garantiye Yollar çok bozuk dersiniz aynı şiirlerinde söyleyeceğiz lam alırken de Öğleden önce Hani aşure çok güzelmiş iyi bir haberim var önce gidilir bu anakartın markası modeli belli