avantaj niye hızını yükseltebilir özelliklerine

Admin

Administrator
Yönetici
katkıda bulunuyor son olarak boşta sesi çalışmasını bir artı olarak not edebiliriz Peki ekstra neler aynı devre dışı bırak alıyorsunuz Bu biraz performansa etki ediyor ama bu özellik genelde zaten en iyi oyuncu bilgisayarlarına yer alan bir özellik harici piyade devre dışı bırak almıyorsunuz bu da Ekstradan bir tanesi bu aynı zamanda cihazın düşük bir süresi eksiğini almasına sebep oluyor bu özellikler olsaydı Kesinlikle daha da iyi bir cihaz olabilirdi Evet Solak yazın kafasının emesay GS 76 Temelli olduğunu belirtelim siparişler oyun testinde şahsi güzel bir

performans sergiledi sıcak sana baktığımızda ekran kartlı laptoplar a göre senin çalıştığını rahatlıkla söyleyebiliriz işlemci sıcaklığı 99 dereceye çıksa da işlemcide herhangi bir hararet sorunu gözlemedik yani işlemcinin frekansı hiçbir zaman temel frekansı inmedi en düşük sokmasının iyi olduğunu söyleyebiliriz Bu aşamadan sonra fiyatına bakıp Buna göre satın alınan kararlar verebilirsiniz Bugün sizlerle birlikte Yüksel oyuncu dizüstü bilgisayarı inceledik bir başka incelemede görüşmek üzere Ben Recep Baltaş Kendinize iyi bakın hoşçakalın Hoşgeldiniz bu

bölümde Game garaj Excel 7t oyuncu bilgisayarı inceliyoruz Veysel özledim Turkcell'de Demek ki de iftar olmayanlar o daha küçük modeli Bu benimki 17.3 inç büyük olan model tabii şimdi şey isteyecektim yeni garaj istersen Hiç öyle değil bunlar berbon sistemlerde Denizi güzel yerler bunlar çeşitli konfigürasyonlar seçiliyor beğeniliyor alınıyor Tabii ki burada firmanın garantisi ile birlikte size satılıyor içindeki konfigürasyonu Şeyma belirliyor servisine firma deniyor ama tabii ki de stok üreten başkası kim bu durumda benim elimdeki bilgisayar

aslında emin Sayın üretimi Dolayısıyla hani şey de diyebilirsiniz yaptık bile bile aynı mı oluyor işte filanca modeli ile birebir aynı olmuyor Aslında şöyle oluyor çok büyük bir kısmı Çilek kasası soğutması vesaire Bunlar Tabii ki aynı olmak zorunda ekran ekranı belki tercih sebebi olabilen ettik biliyorsunuz ya emesen kendisinde bile bir sürü ekran oluyor onlar kendileri satarken bile işte Dokunmatik olduğu gibi böyle seçenekleri oluyor Türkiye'ye gelen model bir tanesi olabilir olabilir Burada da belki firmalar birazcık esnek olabilirler bunları