ısmarla erken amaç sonuç itibariyle iskelet

Admin

Administrator
Yönetici
aynı gerçekten aslında onların ürettiğinden farklı kalitede bir ürün almıyorsunuz Yani daha düşük kalite olabilir mi diye bir soru işareti olabilir aklınızda öyle olmuyor ama şöyle eksiklikler olabilir mesela üretici kimse bu emesay örneğini verdiğimiz için söylüyorum kendi bilgisayarında kullandığı kendi lisansı teknolojileri ile kendisi için geliştirdiği teknolojiler Ortadan kaldırmak için ayrı mı kaldırdı sadece diyor ki insanlar bilsinler diyor Şimdi orada ben şöyle bir sürprizle karşılaştım bunu da her ne kadar mexico'nun Yani birazcık daha yavaş versiyon at biraz

daha az başından olmasına rağmen Öyle gözüküyor benim aldığım değerlendirme yediniz mi Gaziler'de çok rahat çıktı ya Normalde 1700 Bırakın da 1400 gibi de aşmış Aşk olması lazım buluşursunuz modellerinde kızlar dinex Eskiden olarak dediğim performansını performansını dersi olduğuna işaret ediyor Normalde olmaması lazımdı Ama oldu tahmin ediyorum yani her ne kadar eserlerdir burada Aslında 50 ya da belki bunun böyle çok net ayrımını yapmamış biraz öyle dedi yazmış dokuyan ise orta biliyorsanız demiş olabilir ama ben çok rahat bir şekilde 1700 M

geldi de çıktım 1600m geldiler zaten çok rahat takılırız vardı 1701 çıkıyor orada kalıyor diye düşünmeyin dalgalanan bir şey ama oralara bile Ulaş olması gerekiyor gerekirken bunda ulaştı ve dolayısıyla performansımız yükselmesi demek Çünkü bu mektup yollardan Yani şimdi ne yapıyoruz masaüstündeki 3600 değil sıkıntılar var o kızlardan bir tanesi de tabii ki saat frekansları Çünkü belli bir güç tüketimi içinde durması gerekiyor Onun dışında önemli şeydir Ben falan fazla olduğu alanlar var olmak zorunda değil bence de görmüştüm ama sert frekansları

Çünkü orantılı olduğu için o yüzden yani bu daha iyi bellek olarak 2500 modeli Ben tabii ki hep böyle 1'den aşağı açık görmek istemiyorum Çünkü şu anda bile test yaparken ki ben öyle hissediyorum çektiğim oyunlar belli Bunları bile bir yarısını kurdum sildim sonra Diğer yarısını sormak zorunda kaldım sığmıyor Çünkü o yüzden 500 GB yeterli bulmuyorum bunun olması lazım arttırmak derken bunu sil de yapabilirsiniz arttırılabilir Bir de iki buçuk inçlik sesli var içinde bir yuva var Onu da değiştirebilirsiniz ya da bitmediyse falında sesi arttır yine aynı şekilde garantisi