çabuk testlerde birazcık daha düşük Ping

Admin

Administrator
Yönetici
süresi göstermesi çok normal wi-fi giderleri tam tersi zayıf oldukları için fazla küstük etmeyip uçuyorlar 67 saat çıkıyor Aynı testlerde Ama dediğin gibi Bunu da sadece internet için kullandığınız zaman 2 saatte bitecek diye düşünmeyin çok da üstüne çıkacaksınız ek olarak bunun da tabii ki profilleri var Onu da ayarlayabilirsiniz yüksek sürekli yüksek performanslı Onun da toplayıp pil tasarruf modunda kullanırsanız Bunların hepsi pis resmi etkiliyor ekranından memnun kaldım aidiyet panel olduğu belli ediyor ve zenginler yurtlarından bir şikayetim olmadı sadece

şey diyebilirsiniz Bey kendi 17.3 inç 1 haneli de 1080 TL'nin de birazcık üzerinde olabilir olması yakışabilir miydi Evet yakışabilirdi Ama bu sefer dönüşüm yapmışım nefesi etmeyecekti öyle bir tercih yapılmış bu 1080p 144 her bir oyuncu paneli kullanılmış oyuncu bilgisayarı olduğu için da normal üzerinde bulunuyor her ne kadar oyunculuk üzerlerinde Bardan görmesek de bununla konuş Hani el üstündeki çerçeve ince ama o kadar ince diyeceğin şeyi atmaya gr hep yemek başta söylemiştim yazılım konusu emesay laptop larla aynı olmaz diye işte burada ben onu

telafi etmek için featuremanager diye bir yazı çıkıyor içinden yengeciğim kendi sitesinde de sürücüleri indirebilirsiniz bu kendi programda var yanına da veriyorlar zaten Bir de ekstradan performans Bak işte Selçuk çalışsın ya da dengeli çalışsın gibi modları oradan seçebilirsin zaman daha önemlisin pil kalibrasyonu seçeneğini oraya koymuşlar bunun ağzını zaman bilgisayarı mutlaka yapıp Çünkü yapmazsanız şey oluyorsun pilinizin Tam da olmadığını görüyorsunuz O da bazı kişilerin Tabii dikkatini çekiyor Niye böyle oluyor bozuk model bu kalibrasyonu

sonucunda o oranlar %100 ile uğraşıyorlar Dolayısıyla ağzınızdan bir yaparız Daha ile var çürüme nedir yazılımın Adı olmuşum da bir yazılım hiç yok mu benim sevdiğim bir şey aslında ne için de yazdın olmaması Ben sade halini görmek istiyorum kendimi zaten bir yazılım lazımsa kurarım ama işte bu bahsettiğim şurada yazılımlar firmada tarafından üretildi o Tamam ama onun dışında gereksiz hiçbir yazdım Yok standart Windows kurulum fiyatı ne fiyatı 15 bin liralık biraz üzerinde 15000 dolsun dahil ettiğim için böyle dahil etmezseniz 14.000 lira 14400 ara hatta